Your Cart

Kur Gauti Pomėgių Paveikslėlius CV Šablonui?

CV, arba gyvenimo aprašymas, yra dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie jūsų profesinę patirtį, įgūdžius ir išsilavinimą. Šiuolaikiniame darbo rinkos kontekste labai svarbu, kad jūsų CV būtų vizualiai patrauklus ir išskirtinis, kad galėtumėte išsiskirti iš kitų kandidatų. Vienas būdas tai padaryti yra pridėti pomėgių paveikslėlius prie savo CV šablono.

Nemokami grafikos šaltiniai

Yra daug nemokamų interneto svetainių, kuriose galite rasti pomėgių paveikslėlių. Pavyzdžiui:

  • Flaticon (www.flaticon.com) – tai yra viena didžiausių nemokamų ikonų ir paveikslėlių bibliotekų. Čia galite rasti daugybę pomėgių paveikslėlių, kurie puikiai tiks jūsų CV šablonui.
  • Freepik (www.freepik.com) – ši svetainė siūlo platų nemokamų vektorinių paveikslėlių, ikonų ir fotografijų asortimentą. Čia taip pat galite rasti pomėgių paveikslėlių, skirtų CV šablonams.

Mokami grafikos šaltiniai

Jeigu norite investuoti į pomėgių paveikslėlių rinkinį, galite apsilankyti mokamose grafikos šaltiniuose. Pavyzdžiui:

  • Shutterstock (www.shutterstock.com) – tai viena populiariausių mokamų nuotraukų ir grafikos svetainių, kurioje galite rasti profesionalių pomėgių paveikslėlių.
  • Adobe Stock (stock.adobe.com) – Adobe Stock siūlo platų aukštos kokybės fotografijų, vektorinių paveikslėlių ir video medžiagų asortimentą. Čia taip pat galite rasti puikių pomėgių paveikslėlių savo CV šablonui.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Momentinis pristatymas

Failą gausite iš kart po apmokėjimo

Atsisiuntimo galimybės

Failą galėsite atsisiųsti 3 kartus

Konsultacija

Turite klausimų? Susisiekite

Saugus apmokėjimas

Apmokėjimai per Paysera sistemą