Your Cart

Pirkimo ir grąžinimo taisyklės

Šios taisyklės yra privalomos ir negalima jų ignoruoti. Jose nustatytos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės, ir pareigos, apibrėžiama prekių ir paslaugų įsigijimo, apmokėjimo, pristatymo ir grąžinimo tvarka elektroninėje parduotuvėje CVsablonas.lt.

Pirkimo taisyklės

Kai Pirkėjas patvirtina užsakymą, jis sudaro pirkimo sutartį su Pardavėju. Užsakymo suvestinės kopija siunčiama Pirkėjui el. paštu ir saugoma Pardavėjo duomenų bazėje. Tačiau pirkimo-pardavimo sutartis įsigalioja tik tada, kai Pirkėjas apmoka užsakymo sumą. Jei Pirkėjas neapmoka užsakymo, laikoma, kad jis vienašališkai nutraukia sutartį.

CV šablonų pristatymas

Kai Pirkėjas apmoka už CV šabloną, tuomet jis gaus pasirinktą CV šabloną į savo elektroninį paštą. Po apmokėjimo patvirtinimo, Pirkėjui automatiškai bus išsiųstas el. laiškas su parsisiuntimo nuoroda. Pirkėjas gali parsisiųsti šablono failus tik tris kartus ir rekomenduojama tai daryti savo kompiuteryje. Pirkėjas pats atsako už šablono išsisaugojimą, kadangi mes neatsakome už netinkamą saugojimą ar ištrynimą. Jei apmokėjimas buvo atliktas per Paysera, CV šablono failai bus paruošti parsisiuntimui iš karto.

Norime paminėti, kad mūsų elektroninė parduotuvė veikia 24 valandas per parą ir septynias dienas per savaitę, todėl užsakymus gausite net ir naktį.

Pinigų grąžinimas

Mes prekiaujame skaitmeniniais CV šablonais, todėl pinigai nėra grąžinami, nebent:

  • Mūsų pateikta atsisiuntimo nuoroda neveikia.
  • Mes negalime pateikti Jums įsigyto CV šablono.
  • Šablonas yra kitokios stilistikos, negu tai yra nurodoma nuotraukose.

Jeigu yra nutarta, kad pirkėjui yra atliekamas pinigų grąžinimas už užsakymą, tuomet Pardavėjas įsipareigoja per 4 darbo dienas atlikti pinigų grąžinimą.

CV šablonų autorinės teisės

Visi CVSablonas.lt svetainėje pateikti CV šablonai yra autorinės teisės objektai. Pirkdami CV šabloną, jūs įgyjate licenciją, skirtą tik asmeniniam naudojimui. Bet kokio pobūdžio platinimas, perpardavimas ar naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas. Kiekvienas CV šablonas yra skirtas vienam vartotojui ar pirkėjui.

Momentinis pristatymas

Failą gausite iš kart po apmokėjimo

Atsisiuntimo galimybės

Failą galėsite atsisiųsti 3 kartus

Konsultacija

Turite klausimų? Susisiekite

Saugus apmokėjimas

Apmokėjimai per Paysera sistemą